Перейти до основного вмісту

Релігійні діячі вимагають заборонити пропаганду папаї

Пов’язане зображення
Українські релігійні діячі обурені надмірним продажем папаї в Україні і вимагають зупинити потурання традиційного українського садівництва. Пропонуємо вашій увазі текст відповідне звернення.

«Наші можновладці постійно розповідають про важливість сільського господарства для країни. Але на ділі, нічого не роблять, коли до нас в країну ввозять папаю, тим самим знищуючи наші традиційні аграрні цінності.

Папая несе зло та гріх в українські хати. Ця чужа нам культура в останні роки активно насаджується міжнародними лобістами, які прагнуть відвернути українців від наших традиційних фруктів: абрикос, яблук чи вишень.

Ми визнаємо, існують люди які люблять папаю. Але хай їдять її у себе вдома тихо й не афішуючи. Натомість, вони намагаються демонструвати оточуючим, що їсти папаю це нормально та природно. В деяких західних країнах все теж починалось з невинних гасел про можливість скуштувати папаю. Але тепер там їдять папаю з дитинства, і її навіть включають у меню шкільних їдалень!

В Україні також, все частіше можна побачити папаю на полицях супермаркетів у відкритому доступі. І не лише її, а й соки та цукерки зі смаком папаї, які розбещують наших дітей. Ба більше, згідно нової освітньої програми зображення папаї буде розміщено в підручника ботаніки, поруч і споконвічними українськими сільськогосподарськими культурами. Уявіть, якщо ваша дитина надивиться таких картинок і колись принесе одому папаю?!

Але влада засліплена грантовими грошима не звертає увагу на пропаганду. Хоча добре відомо, що зустрічаються випадки харчових отруєнь від папаї.

Важливо пам’ятати, що папаю нам завозять. Чому ж вона не може відтворюватись в природних умовах? Хай любителі папаї спробують виростити її у себе в городі. Але ж це у них не виходить, бо папая - це не природно! Сама наша земля не хоче її приймати. Чи читали ви щось у Шевченка про папаю? Ні, у нього про садок вишневий. Бо він описував нашу ментальність. Папая для неї чужа, а західні аграрні гіганти намагаються нам її нав’язати. Та й у Біблії нічого не сказано про папаю, а отже її вживання є гріхом. Папйоїди, покайтеся, поки не пізно.

У зв’язку з цим просимо Верховну Раду та Уряд вжити заходів щодо недопущення пропаганди цитрусової ідеології в Україні та захисти традиційних українських садівничих цінностей.»

Голова Пастафаріанської церкви України Патріарх Мінарет

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Умови євроінтеграції України у контексті охорони здоров'я (громадського здоров'я)

Гармонізацію українського законодавства з європейським забезпечує Закон України Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу та Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом . Згідно розділу 5 Закону охорона здоров'я та життя людей, тварин і рослин входить до пріоритетних сфер в яких має проводитись адаптація законодавства. Підписавши Угоду з ЄС, Україна взяла на себе зобов’язання до 2026 року оновити національне законодавство у сфері громадського здоров’я. Перелік заходів необхідний для гармонізації українського та європейського законодавства у сфері громадського здоров’я викладено у главі 22 та у Додатку XLІ Угоди. Основні цілі можна умовно розділити 3 кластери. 1 Зниження кількості серцево-судинних захворювань за допомогою комплексного підходу боротьби з причинами їх виникнення: - розробка Єдиної стратегії у сфері харчування, фізичної активності, та ментального здоров’я, яка серед іншого визначає індикатори

Варновий поділ в імперії Маур’їв

Індостан характеризується високим ступенем консервативності у суспільному житті. У побуті населення субконтиненту ще й досі зберігається ряд норм в суспільному житті, які було закладено ще в найдавніші часи.  Перші спроби кодифікації звичаєвого права припадають на IV ст. до н.е., під час утворення першої великої централізованої імперії – Маурійської. Виникнення централізованої держави призвело до певної уніфікації суспільних відносин. Однією з характерних ознак суспільних відносин є варнова диференціація суспільства яка виникла всередині І тис. до н. е. та зберігається на побутовому рівні ще й досі. Основними джерелами для нашого дослідження послужили перші кодифіковані збірки законів на території Індії «Артхашастра» та «Закони Ману». Також використовувались спогади Мегасфену під час візиту до Індії в переказі Страбона та буддійські джерела котрі ввібрав у себе Палійський канон. Традиційна картина варнового поділу виглядає наступним чином. Все індійське суспільство було поділене на

Як вкрали Крим

Найяскравіший арт-перфоманс на тему анексії Криму провів невідомий митець у Москві поцупивши у Третьяковській галереї, викрали полотно "Ай-Петрі. Крим". Кажуть, ніби картину вже знайшли і викрав її якийсь "кримський диверсант". Хоча в це мало віриться. Аж занажто показово була продесонстровано безсилість російських силовиків, що треба було якось реагувати. Знайти винного та якісну репродукції картини не склало б труднощів. Можна лише уявляти як відбуватиметься судовий процес. Суддя: Навіщо Ви вкрали "Крим". Підсудний: Я не вкрав, я повернув його в родную гавань. "Крим" був намальований маріупольським художником. Його просто подарували картинній галереї. П'яні крики з залу; Да!!! Кримнаш, суки!!! Суддя: Але ж ви прийшли і зняли картину зі стіни. Підсудний: Це був не я, а звичайні співробітники музею. Такий одяг як у мене можна купити в будь-якому магазині. Охоронна фірма, що забезпечувала безпеку виставки: Це були Ви. Всі це бачили на від

Соняшник Семен

 Семен був одним із багатьох соняшників, що зростали на полях Полтавщини. Але, чи то сонце на нього світило під якимось особливим кутом, чи занадто сильно окропили хімікатами, та виріс він не таким як всі інші.  Найперше, він мав ім’я. Він обрав його сам, на честь агроному котрий опікувався полем, коли всі його мешканці були ще маленькими соняшненятами. Пильно оберігав від шкідників та хвороб, підгодовував добривом слідкував за ростом кожного пагінця. Юний соняшник проникся щирою повагою до цієї людини. Крім того, він не хотів смиренно стояти як це робили інші. Його манив далекий незвіданий світ, про який іноді розповідала Стара Липа, що росла обабіч поля. Він кілька разів вчиняв спроби втекти, але з того нічого не вийшло. Суха земля міцно тримала дроти коріння. Тому він наважився на бунт. На той єдиний бунт який був йому доступний. Коли всі соняшники повертали свої голови до сонця, як це прийнято, він вперто дивився у протилежний бік, впершись поглядом у своїх сусідів. Семена вражало,

Вконтакте - давай до свидания

16 травня Петро Порошенко підписав указ, який серед іншого зобов’язав інтернет-провайдерів обмежити доступ до ряду російських сервісів. Чому це сталося і які небезпеки несуть в собі російські сервіси для українців. Втрата персональних даних Вже зараз групи дослідників, на основі ВІДКРИТОЇ інформації (в основному в соцмережах) знаходять те, що не снилося ще 20 років тому жодної розвідслужбі. Кількість і походження бронетехніки в конкретному місці. Імена та звання особового складу. Ролі конкретних людей в конкретних подіях. Тепер уявіть собі можливості тих же людей, але мають доступ до ЗАКРИТОЇ інформації, а ще краще, що мають прямий доступ до бази даних. Один запит в БД по EXIF ​​з потрібними координатами видасть вам сотні докладних фотографій стратегічних об'єктів. Грамотно побудований запит по графу користувачів дасть повний список особового складу та їх поточне місце розташування. Це вже не говорячи про докладний зріз інтересів, звичок та навіть рис характеру, які просто вирах