Перейти до основного вмісту

Як вкрали Крим


Найяскравіший арт-перфоманс на тему анексії Криму провів невідомий митець у Москві поцупивши у Третьяковській галереї, викрали полотно "Ай-Петрі. Крим".

Кажуть, ніби картину вже знайшли і викрав її якийсь "кримський диверсант". Хоча в це мало віриться. Аж занажто показово була продесонстровано безсилість російських силовиків, що треба було якось реагувати. Знайти винного та якісну репродукції картини не склало б труднощів.

Можна лише уявляти як відбуватиметься судовий процес.

Суддя: Навіщо Ви вкрали "Крим".

Підсудний: Я не вкрав, я повернув його в родную гавань. "Крим" був намальований маріупольським художником. Його просто подарували картинній галереї.

П'яні крики з залу; Да!!! Кримнаш, суки!!!

Суддя: Але ж ви прийшли і зняли картину зі стіни.

Підсудний: Це був не я, а звичайні співробітники музею. Такий одяг як у мене можна купити в будь-якому магазині.

Охоронна фірма, що забезпечувала безпеку виставки: Це були Ви. Всі це бачили на відео. Може повернете добровільно?

Підсудний: Ідітє нахуй.

П'яні крики з залу: Картина це не бутерброд! Її не можна просто так віддавати й забирати!

Охоронна фірма: Ми занепокоєні вашою поведінкою.

Охоронна фірма виходить виходить з залу суду

Суддя: А чому була відключена сигналізація?

Колишній директор музею: Ну розумієте, я ще давно демонтував її на прохання підсудного. Він давав чесне піонєрське що не буде нічого красти. (Пошепки в бік підсудного) Братішка, ну ми ж ж з тобою домовились, нащо ти мене так підставляєш.

Підсудний: Іді нахуй.

П'яні крики з залу: Ура товаріщі!!!

Суддя: У музею був договір про те що картина належить йому. Він заплатив за неї гроші.

Підсудний: Немає ніяких документів. Мій дід був вантажником який перевозив цю картину в музей. Він проливав кров для заради неї. Він заплатив кров'ю, а не грошима.
 
Суддя: Кров'ю?

Підсудний: Так, він коли вішав, пальцем об цвях зачепився.

Суддя: Мені все ясно. Відправти в дурку цього дебіла, до тої навіженої, яка б'ється головою об березу і жаліється, що береза на неї нападає. А Крим, повернути на місце.

П'яні крикки з залу: Ура товарищи! Долой воров! Крим ваш!

Коментарі

Популярні дописи з цього блогу

Виявляємо шляхи ротації російської армії за пропагандиським відео

Після 9 травня російська пропаганда почала масово поширювати сюжет про хлопчика Льошу з Білгородської області, який щодня ходить зустрічати колони окупантів, що їдуть на війну. В репортажах говориться, що це «невелике селище», без уточнення яке саме, але це не завадило встановити один з маршрутів яким проводилось постачання й ротація окупаційного контингенту. Шукаємо по максимуму різних відео з цієї тематики, дізнаємось, що його звуть Льоша Павліченко. На одному з відео  бачимо поруч з ним якусь жінку.  Шукаємо її через @BotAvinfo _bot в телеграм. Дізнаємось, що це Анастасія Апанасенко з Білгорода і саме вона першої опублікувала відео.  З її публікації дізнаємось, що його мати звати Юлія Шукаємо в ВК людей з ім'ям Юлія Павліченко, і знаходимо потрібну. Її місто проживання вказано як Білгород, але подивившись групи бачимо, що вона живе в селі Весела Лопань. На гугл-мапс дивимось супутникові знімки скла Весела Лопань, шукаємо перетин трьох доріг, вздовж однієї з яких рос...

Умови євроінтеграції України у контексті охорони здоров'я (громадського здоров'я)

Гармонізацію українського законодавства з європейським забезпечує Закон України Про Загальнодержавну програму адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу та Угода про асоціацію між Україною та Європейським Союзом . Згідно розділу 5 Закону охорона здоров'я та життя людей, тварин і рослин входить до пріоритетних сфер в яких має проводитись адаптація законодавства. Підписавши Угоду з ЄС, Україна взяла на себе зобов’язання до 2026 року оновити національне законодавство у сфері громадського здоров’я. Перелік заходів необхідний для гармонізації українського та європейського законодавства у сфері громадського здоров’я викладено у главі 22 та у Додатку XLІ Угоди. Основні цілі можна умовно розділити 3 кластери. 1 Зниження кількості серцево-судинних захворювань за допомогою комплексного підходу боротьби з причинами їх виникнення: - розробка Єдиної стратегії у сфері харчування, фізичної активності, та ментального здоров’я, яка серед іншого визначає індикатори...

GeoINT за висотними будинками

З'ясовуємо точку пуску ракет  31 липня було опубліковано чергове відео обстрілу України. Відео зняте вночі і поганої якості, але чітко видно високу будівлю яка може служити хорошим орієнтиром. Висотні будівлі  у конкретному місті можна шукати як мінімум двома способами 1 Skyscrapercity.com Це ресурс про висотні будинки і хмарочоси. Ентузіасти зі всього світу обмінюються тут інформацією та систематизують її.  Про Білгород теж є окрема тема . В ній зібрано список всіх будівель вищі за 15 поверхів з лінками на фото. Поклацуємо їх всі і шукаємо схожі за обрисами. 2 overpass-turbo.eu Це ресурс на основі openstreetmaps на якому можна фільтрувати будівлі на карті за різними форматами. Переходимо на нього,  і в спеціальному полі вводимо код  [out:json][timeout:25]; (   nwr["building:levels"=Х]({{bbox}}); ); out body; >; out skel qt; де Х змінюємо на число. На мапі будуть промарковані всі будівлі з відповідної кількістю поверхів на тій частині карти яка зара...

Чому нації занепадають. Глава 1 Такі однакові і такі різні.

Економіст, професор Гарвардського університету Дарон Аджемоґлу і політолог, професор Чиказького університету Джеймс Робінсон взялись знайти відповіді на запитання: чому одні країни — багаті, а інші — бідні? У першій главі дослідження автори аналізують чому сусідніМексика та США мають настільки разючі відмінності у рівні життя. Місто Ноґалес розділено навпіл стіною. В обох частинах міста однаковий клімат та природні умови, люди з однаковим менталітетом та походженням. Однак на північ від паркану, в Ногалесу, що знаходиться штаті Аризона середній дохід домогосподарства на рік складає більше 30 000 доларів, практично все населення має принаймні середню освіту та доступ до медичного й соціального забезпечення. На південь від паркану, в мексиканському штаті Сонора, жителі Ногалесу мають на рік не більше 10 000 доларів доходу на домогосподарство, багато дітей не має доступу до шкільної освіти, а тривалість життя набагато менша. В місті не дотримується закон і через це дуже важко вести влас...